středa 25. listopadu 2020 Kateřina

Hokejisty Energie čeká deset dní v karanténě

Důvodem povinné desetidenní karantény je výskytu onemocnění COVID-19 mezi členy A-týmu. Hokejisté Karlových Varů tak neodehrají nejbližší utkání v Brně a Plzni.

„Všichni hráči, realizační tým a trenéři našeho A-týmu podstoupili v pátek a v neděli testování na onemocnění covid-19. U dvou testovaných byl test bohužel pozitivní a krajská hygienická stanice nařídila celému týmu desetidenní karanténu, která začala dnem 24. září, kdy byli všichni členové týmu z tréninku odesláni do izolace do svých domovů,“ uvádí web HC Energie Karlovy Vary.

Karanténa se týká pouze hráčů, trenérů a členů realizačního týmu, kteří prokazatelně přišli do kontaktu s pozitivně testovanými, což je bohužel většina členů A-týmu. Další postup konzultuje klubový lékař s vedením krajské hygieny a s vedením soutěže.

„Pokud nenastanou žádné další komplikace, kompletní tým by se měl sejít k tréninku nejpozději 4. října a poté v následujícím týdnu začít hrát extraligové zápasy. To znamená, že by první duel sehrála Energie pravděpodobně doma 9. října proti Vítkovicím. Pro pět odložených utkání začneme hledat ihned náhradní termíny v rámci komunikace s vedením soutěže a příslušnými soupeři,“ dodává web Energie.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto hc energie

Štítky hokej, extraliga, koronavirus, karanténa, HC Energie, Karlovy Vary

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.