pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Mám kartu v autě, tvrdil prodavačkám, pak utekl. Muže natočila kamera v obchodě

Sokolovští policisté pátrají po muži, který si z prodejny oblečení na Sokolovsku odnesl bez zaplacení čtyři trika. Použil taktiku, že si zapomněl platební kartu v autě a skočí si pro ni, nakonec ale utekl a nezaplatil. Muže natočila bezpečnostní...

Brutální napadení v Aši. Osm mužů přepadlo jediného, ten strávil tři týdny v nemocnici

Policisté z Chebu zahájili trestní stíhání osmi mužů, kteří 13. června v Aši brutálně napadli jiného muže. Ten po jejich útoku strávil tři týdny v nemocnici. Mužům za spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí osm let vězení.

Řidič v Rotavě vyjel s namrzlým sklem, naboural dvě auta

Policisté v Sokolově řešili dopravní nehodu, ke které došlo kvůli neočištěnému přednímu sklu. Řidič v Rotavě totiž kvůli tomu přehlédl auto, a nakonec dva naboural. Škoda je téměř devadesát tisíc korun.

Malému Matýskovi diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. Rodina pro něj potřebuje větší automobil

Osmiletý Matýsek z České Lípy se mamince narodil už ve 32. týdnu těhotenství kvůli infekci v břiše. Nejprve se zdálo, že vše bude v pořádku, lékaři ale později diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. Matýsek je odkázaný na rodinu a také vozík,...

Znovu prohra o gól, Energie nestačila na Liberec

úterý, 26. října 2021, 20:26Hokej

Znovu prohra o gól, Energie nestačila na Liberec

Hokejisté Energie prohráli druhý zápas o jediný gól. Po prohře s Vítkovicemi podlehli i Liberci stejným výsledkem 3:2. Varší vedli 1:0 a v závěru tlačili na vyrovnání, nakonec ale nemají ani bod.

Základem je dobré oblečení. V Chebu otevřel dětský lesní klub

Ppřírodní pedagogika je stále větším fenoménem. Ten dorazil i do Chebu, kde od září funguje dětský lesní klub Pod Lipami. Děti tráví drtivou část dne venku, ať už je jakékoliv počasí, odpočinek zatím probíhá ve vojenském stanu.

Havarijní stav kolumbária krematoria v Rybářích. Utrhly se dva sloupy, konstrukce se začala vyvracet

Karlovarská radnice musí řešit havarijní stav kolumbária na severní straně rybářského krematoria. Kvůli závadám v podloží se utrhly dva sloupy a mezi nimi se začala vyvracet konstrukce, osazená z obou stran kolumbárními schránkami. Týká se to 64...

S dva týdny starým řidičákem boural. Auto převrátil přes střechu

Teprve osmnáctiletý řidič bez nehody dlouho nevydržel. Když jel v Audi na silnici třetí třídy poblíž Vintířova na Sokolovsku, jízdu nezvládl a auto otočil přes střechu. Podle policie přitom měl řidičský průkaz pouhé dva týdny.

Požár u nádraží v Lokti. Shořel roky prázdný dům, hasiči evakuovali sousedy

Střecha je v plamenech. Takové bylo hlášení svědků na tísňovou linku. V noci na pondělí hořel roky neobydlený dům nedaleko nádraží v Lokti. Hasiči museli evakuovat blízký dům, zásah se protáhl do ranních hodin.

Game is over, napsal sokolovský primář Straka o stavu prezidenta. Slyšel nadávky, ale i pochvaly

Hodně činný je na sociálních sítích primář sokolovské nemocnice Martin Straka. Ten v době covidové krize silně kritizoval vládu Andreje Babiše. V minulých dnech zase na twitter napsal ne úplně citlivý tweet směrem k prezidentu Zemanovi. Pro...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.