pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Kateřina Benáčková

Kateřina Benáčková » Články

Medaile za zásluhy o bezpečnost dostali zachránci vodáků i poctiví chlapci

V Karlovarském kraji se rozdávaly medaile těm, kteří se zasloužili o bezpečnost druhých. Ocenění získali zachránci lidských životů, poctiví nálezci peněz i členové záchranných složek, již pomáhali druhým i v době mimo službu. Medaile převzala...

Hasiči v Karlovarském kraji od rána zasahují u škod, které způsobil silný vítr. Nejsilnější poryvy přišly okolo 7:00. Vítr lámal stromy a větve a uvolnil část střechy na mateřské škole v Sokolově, informoval ČTK mluvčí krajských hasičů Martin...

Cyklistům i maminkám s kočárky v Sokolově poslouží servisní stanice

Městský dům kultury v Sokolově pořídil čtyři servisní stanice, které využijí nejen milovníci kol. Na vybraná místa ve městě je umístí před příští cyklistickou sezonou. Uvnitř stojanů najdou lidé v nouzi pumpičku, klíče či šroubovák.

Dokončení staveb v Sokolově se zdrží o několik měsíců

Dokončení dvou staveb v Sokolově se bude muset posunout. Rekonstrukce ulice Petra Chelčického a výstavba nové Krejcarové lávky přes řeku Ohři se zdrží o několik měsíců. Jednou z příčin je nárůst cen materiálů, jako jsou kov a dřevo, a jejich...

Milostivé léto nabízí dlužníkům v Karlovarském kraji zastavení exekuce

Karlovarský kraj patří k jedněm z regionů s nejvyšším počtem obyvatel v exekuci. Pro osoby, které se ocitly v nemilé situaci a dluží peníze, se ale nabízí limitovaná možnost zbavení se exekucí u státních institucí pomocí takzvaného Milostivého léta.

Policisté od včerejška pátrali po čtrnáctiletém Matyášovi Drahošovi z Habartova na Sokolovsku. Chlapec v úterý v ranních hodinách odešel z místa trvalého bydliště a domů se nevrátil, ani o sobě nedal vědět.

Krajští policisté odhalili šestnáct cizinců, kteří v ČR pobývali neoprávněně

Karlovarským policistům z odboru cizinecké policie se při bytové kontrole podařilo odhalit více než desítku cizinců, kteří na území České republiky pobývali neoprávněně. Všechny osoby čeká opuštění státu.

Muž v Karlových Varech po rozepři napadl řidiče autobusu

Karlovarští policisté řešili v polovině září případ drzého cestujícího, který po rozepři napadl staršího řidiče autobusu. Navíc se ukázalo, že přečinů má mladý muž na kontě více. Nyní mu hrozí až dva roky za mřížemi.

Kaple na Sokolovsku se stala Komunálním projektem roku

Multifunkční kaple v Březové na Sokolovsku se stala Komunálním projektem roku 2021. Kaple vystavěná v irském kamenném stylu vévodila kategorii Utváření veřejného prostoru a byla zvolena absolutním vítězem letošního ročníku. 

Muž v Karlových Varech dvakrát boural s necelými čtyřmi promile v krvi

Karlovarským policistům hned dvakrát nepříjemně zpestřil službu řidič, který se rozhodl usednout za volant po požití většího množství alkoholu. Tentýž muž totiž boural za stejných okolností dvakrát v průběhu tří dní.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.