čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Jakub Bartoš

Jakub Bartoš » Články

Obviněný měl napadnout spícího muže. Hrozí mu vězení

Až desetileté vězení hrozí obviněnému, který letos v červenci napadl spícího muže v jeho bytě. Napadeného obviňoval z toho, že mu vykradl sklep. Když se o potyčku začali zajímat sousedé, agresor z bytu utekl.

V Kraslicích hořela pergola, při požáru se nikdo nezranil

Karlovarští hasiči dnes ráno zasahovali u požáru v Kraslicích na Sokolovsku. U jednoho z domů hořela kůlna a část pergoly. Při události se nikdo nezranil, příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování.

Buffalo se těší na Jiřího Kulicha. Je jako Eliáš, říká expert

Hokejové Buffalo vyhlíží novou tvář, kterou se při letošním draftu stal osmnáctiletý útočník Jiří Kulich. Klub na něj ukázal v prvním kole a vybral si ho z osmadvacátého místa. Generální manažer si ale myslí, že měl být talentovaný hokejista...

Policisté budou opět dohlížet na nádrž Horka. Každoročně tam i přes zákaz nachytají rybáře

Policisté z Karlovarského kraje budou také v letošním roce monitorovat dění na Vodní nádrži Horka. Jelikož spadá do ochranného pásma, kontrolují tam hlídky neoprávněné vstupy či rybaření.

Karlovarská Varšavská ulice je zelenějsí, u terminálu vysadili tisíce trvalek

Při rekonstrukci hlavního přestupního uzlu MHD v karlovarské Varšavské ulici se změnila také plocha oddělující terminál od budovy Tržnice. Město tam vysázelo zeleň na nových ostrůvcích, kde jsou trvalky.

Údolím u Lokte projedou řidiči bez problémů, skončilo omezení kvůli zborcené zdi

Na konci června skončilo omezení na silnici II/209 v Údolí u Lokte. Komunikace tam byla částečně uzavřená kvůli zborcené zdi u rodinného domu. Krajská správa a údržba silnic nechala svah stabilizovat díky nové železobetonové zdi.

Žena s chodítkem upadla, když autobus projel zatáčkou. Policie hledá svědky

Sokolovští policisté hledají svědky události, která se stala v pátek 24. června před 10. hodinou dopolední. V Chodově spadla na systém, který otevírá dveře autobusu, starší žena. Stalo se to, když řidič projížděl zatáčkou kolem zastávky.

Muž podvedl několik lidí, způsobil škodu za více než dva miliony korun

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání muže z Karlových Varů. Obvinili ho ze spáchání zločinu podvodu. V uplynulých letech měl způsobit škodu několika lidem, když si vymýšlel nejrůznější příběhy.

Souboj dvou mužů mezi garážemi skončil smrtí. Obviněnému hrozí vězení až na 16 let

Těžké ublížení na zdraví s následkem smrti prošetřují karlovarští kriminalisté. Tragédií skončila potyčka mezi dvěma muži, při které jeden z nich udeřil druhého mimo jiné do hlavy. Zraněný poté zemřel. Obviněný je ve vazbě a čeká ho soud.

Řidič naboural Ferrari, předběžná škoda je přes dva miliony korun

K dopravní nehodě vyjížděli karlovarští policisté minulý pátek. Řidič Ferrari nejspíš nepřizpůsobil rychlost, dostal smyk a naboural do sloupu veřejného osvětlení. Test na alkohol vyšel s negativním výsledkem, předběžná škoda je více než dva...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.