Počasí dnes15 °C, zítra17 °C
Sobota 18. května 2024  |  Svátek má Nataša
Bez reklam

Jakub Bartoš

Jakub Bartoš » Články

Chceme titul, říká argentinský smečař Luengas před finálovou sérií

Pochvaluje si život v Českých Budějovicích i atmosféru při zápasech. Argentinský volejbalista Ignacio Luengas vyhlíží s Jihostrojem finálovou sérii, která odstartuje tuto středu. V rozhovoru pro Budějckou Drbnu hodnotí dosavadní průběh sezony,...

Vlak u Českých Budějovic srazil muže, který zemřel

U Českých Budějovic srazil dnes dopoledne vlak osmaosmdesátiletého muže. Ten při střetu zemřel. Nehoda se stala na trati České Budějovice - Plzeň. Vlaky proto nejezdí mezi Českými Budějovicemi a Hlubokou nad Vltavou.

Bek Motoru Hovorka míří do NHL. Vybrala si ho Florida

Obránce Mikuláš Hovorka vyhlíží velkou výzvu. Zaujal hned několik klubů NHL a nakonec se upsal Floridě, kde se dohodl na dvouletém vstupním kontraktu. Dvaadvacetiletý hokejista si svými výkony v dresu Motoru vysloužil i pozvánku do reprezentace.

Začala výstavba obchvatu Kaplice. Silnice zklidní dopravu v centru

Slavnostním poklepáním základního kamene dnes začala výstavba druhé etapy obchvatu Kaplice. Investice navazuje na první etapu, která se budovala mezi lety 2013 až 2014. Cílem celého projektu je zklidnit dopravu v centru. Hotovo má být v roce 2026.

Senior na elektrokole narazil před nemocnicí do závory. Hledá ho policie

Poškození závory na parkovišti Nemocnice České Budějovice vyšetřují českobudějovičtí dopravní policisté. K události došlo minulý týden. Podle záběrů z kamery měl muž na elektrokole do závory narazit a poté odjet.

Na stezce ke kostelu se objevil plot. Máme dost výkalů a nepořádku, říká majitelka

Rozhodnutí oplotit si vlastní pozemek vyvolalo vlnu reakcí mezi obyvateli Tábora a okolních obcí. Ti byli zvyklí vyrážet k poutnímu kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, řada z nich však nevěděla, že trasa vede přes soukromý pozemek. Kvůli...

Dvouletá dívenka čekala v rozpáleném autě. Matka odešla do kadeřnictví

Hasiče a zdravotníky přivolali dnes strážníci z Tábora kvůli matce, která nechala v autě svou dvouletou dceru. Dítě ve vozidle plakalo, auto navíc stálo na přímém slunci, když teplota dosahovala zhruba 26 stupňů Celsia. Zdravotníci dívenku...

Podomní prodej postupně mizí, občas se objeví výjimky

V uplynulých letech postupně klesá počet případů podomního prodeje. Například v Českých Budějovicích ho zakazuje vyhláška, i proto evidují zástupci města jen minimum podobných událostí.

Podezřelý přívěs na parkovišti ukrýval ukradené Porsche. Mezi zadrženými je muž z Ostravska

Luxusní automobil našli policisté v přívěsu, který stál na jednom z parkovišť v Táboře. Později se ukázalo, že jde o kradený automobil z Německa. Díky rychlé reakci zásahové jednotky se poté podařilo zadržet muže z Táborska a Ostravska.

Podezřelý přívěs na parkovišti ukrýval ukradené Porsche z Německa

Luxusní automobil našli policisté v přívěsu, který stál na jednom z parkovišť v Táboře. Později se ukázalo, že jde o kradený vůz z Německa. Díky rychlé reakci zásahové jednotky se poté podařilo zadržet muže z Táborska a Ostravska.

Moje články  |  Jakub Bartoš  |  Profil  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.