Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Čtvrtek 29. února 2024  |  Svátek má Horymír
Bez reklam

Elmira Talířová

Elmira Talířová » Články

V Budějcích někdo zapálil kostel. Policie po pachateli pátrá

Českobudějovičtí policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který měl o víkendu v Českých Budějovicích na Žižkově třídě založit požár v kostele. Způsobená škoda se pohybuje kolem 15 tisíc korun. Jakékoliv informace k případu mohou lidé volat...

Město plánuje budovat další cyklostezky. Jednu otevřelo u nové propojky na Máji

Více než kilometr dlouhou cyklostezku mohou nově využívat lidé v Českých Budějovicích. Město otevřelo slibovaný úsek u nové propojky Milady Horákové a Branišovské. Další cyklostezky by pak měly vzniknout v Suchomelské nebo v Papírenské.

KULTURNÍ TIPY: Neděle bude ve znamení sportu. Vyrazit ale můžete i do divadla nebo na výstavu

O nadcházejícím víkendu si můžete v Českých Budějovicích užít hned několik zajímavých akcí. Vyrazit můžete do kina nebo divadla, na vernisáž nebo zabijačkové hody. Ujít si také nenechte některé z nedělních sportovních utkání.

Na hřiště v parku Dukelská si musí lidé ještě počkat. Město vypisuje nové výběrové řízení

Už téměř třičtvrtě roku uplynulo od otevření zrekonstruovaného Parku Dukelská. Dokončit v něm ale stále zbývá dětské hřiště. Pro něj město hledá nového dodavatele, který zvládne zakázku realizovat za zhruba osm až devět milionů korun. Právě cena...

Secesní dům u náměstí projde rozsáhlou rekonstrukcí. Soukromý investor tady vytvoří 23 nových bytů

Už letos v březnu začne rekonstrukce secesního domu v historickém centru města. Soukromý investor tady plánuje vybudovat 23 nových bytů. Investice za zhruba 90 milionů korun má být hotová do konce letošního roku.

Měla jsem den blbec, řekla žena, která si vymyslela přepadení dvěma cizinci

Jihočeští policisté se od začátku února zabývali případem přepadení, ke kterému mělo dojít nedaleko rybníka Komora v Táboře. Dva cizinci tady měli přepadnout ženu s cílem získat její kabelku. Během vyšetřování ale policie zjistila nesrovnalosti,...

Křižovatkou se prohnal více než 160 kilometrovou rychlostí. Muži hrozí vysoká pokuta a zákaz řízení

O více než devadesát kilometrů v hodině překročil řidič Audi maximální povolenou rychlost na frekventované silnici z Písku do Českých Budějovic. Kromě vysoké pokuty mu hrozí také 18 měsíců zákaz řízení.

Rudě zbarvené nebe ráno i večer. Jak vznikají červánky? A o čem vypovídají?

V posledních týdnech se nebe ráno nebo večer pravidelně zbarvuje do odstínů červené, žluté a oranžové. Ne že by se to dříve nedělo, v poslední době je to ale velmi časté. Jak červánky vznikají? A o jakém počasí vypovídají?

Jak to vypadá s akvaparkem? Stavět by ho mohl soukromý investor

Akvapark. Projekt, o kterém se v Českých Budějovicích mluví už dlouhé roky. Jak to s jeho přípravou vypadá? Stavět by ho mohl soukromý investor, kterému by město poskytlo pozemek. Vyrůst by tak za několik let mohl za křižovatkou Diamant.

V Lipně nad Vltavou se srazila dvě auta. Záchranáři ošetřili šest lidí, z toho tři děti

V Lipně nad Vltavou se v sobotu odpoledne čelně srazila dvě osobní auta. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Záchranáři ošetřili celkem šest lidí, z toho tři děti.

Moje články  |  Elmira Talířová  |  Profil  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.