Počasí dnes-1 °C, zítra0 °C
Pondělí 6. února 2023  |  Svátek má Vanda

Strážníci městské policie odchytávali v obchodě hada, po ulici běhala koza

Odchyt zvířat patří mezi častou aktivitu strážníků městské policie v Karlových Varech. Během loňského roku vyjely hlídky k více jak 140 případům. Naposledy odchytávali kozu a také jednoho hada.

„Mezi hojně odchycená zvířata patří jednoznačně psi. Kromě nich se však hlídky setkávají i s těmi méně běžnými. Kolem dvanácté hodiny dopoledne, přijali strážníci z operačního střediska oznámení o volně pobíhající koze v městské části Drahovice. Tu strážník psovod bez většího přemlouvání odchytil a naložil do vozidla. Místním šetřením se mu naštěstí podařilo zjistit majitele a tak byla koza v pořádku předána,“ informovala na svém webu Městská policie Karlovy Vary.

Překvapení pak čekalo na majitele jedné z provozoven v lázeňském území. V obchodě měl totiž nezvaného návštěvníka v podobě výrazně zbarveného hada. „S žádostí o asistenci při jeho odchytu se na strážníky obrátili policisté. Strážníkům se díky místní znalosti podařilo dohledat majitelku, která si pro svého mazlíčka přišla a v náručí ho odnesla domů s komentářem, že neškodnou a hodnou korálovku hledá už téměř dva měsíce.“

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Městská policie Karlovy Vary

Štítky městská policie, karlovarská městská policie, odchyt zvířat, odchyt hada, koza

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.