středa 1. prosince 2021 Iva

Dvojice napadla ostrahu nákupního domu. Potyčka pokračovala po příjezdu policie

Karlovarští kriminalisté vyšetřují napadení ostrahy jednoho z nákupních domů v krajském městě. Toho se měl dopustit jednatřicetiletý muž společně s čtyřiačtyřicetiletou ženou uplynulou sobotu. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky. O třináct let starší ženě hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na roky dva.

„V prostorách obchodního domu měla mít dvojice slovní konflikt s dvěma členy ostrahy prodejny. Po vulgárních urážkách se dvojice měla přesunout před obchodní dům. Následně měl jednatřicetiletý muž fyzicky napadnout devětadvacetiletého člena ostrahy. Toho měl několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy a různých částí těla,“ shrnul mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Po příjezdu policejní hlídky měl muž pokračovat ve svém agresivním chování vůči všem přítomným a čtyřiačtyřicetiletá žena měla vulgárně urážet zasahující policisty. „Z tohoto důvodu policisté oba zadrželi a převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům. Devětadvacetiletý člen ostrahy musel po útoku vyhledat se svým zraněním lékařské ošetření,“ dodal mluvčí.

Muž i žena jsou nyní podezřelí z výtržnictví. Muži navíc bylo navíc sděleno podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Luxík

Štítky Karlovy Vary, Policie ČR, napadení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.