středa 20. října 2021 Vendelín

Muž v Karlových Varech po rozepři napadl řidiče autobusu

Karlovarští policisté řešili v polovině září případ drzého cestujícího, který po rozepři napadl staršího řidiče autobusu. Navíc se ukázalo, že přečinů má mladý muž na kontě více. Nyní mu hrozí až dva roky za mřížemi.

Podezřelý devětadvacetiletý muž se po hádce s řidičem autobusu v Karlových Varech rozhodl vložit do sporu také svou fyzickou sílu. Dotyčného sedmapadesátiletého muže ze zlosti kopl do obličeje tak, až upadl na zem. Kvůli způsobeným poraněním musela na místo přijet posádka Zdravotnické záchranné služby. „Přivolaná policejní hlídka muže na místě zadržela a eskortovala na místní obvodní oddělení k provedení dalších úkonů. Nebylo to však jeho poslední protiprávní jednání, kterého se v uvedený měsíc dopustil,“ popsala mluvčí karlovarských policistů Eva Valtová.

Hříšník totiž o dva týdny později údajně našel dámskou peněženku, kterou se rozhodl nevrátit majitelce. V přivlastněné peněžence objevil osobní doklady i platební kartu, s kterou několikrát neomaleně zaplatil. „V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," doplnila Valtová.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto ArtisticOperations/Pixabay.com

Štítky autobus, napadení, krádež, karlovy vary, vězení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.