Pá 14. 8. 2026Alan
Doprava

Auto prorazilo na mostu zábradlí a skočilo hluboko pod úrovní vozovky. Uvnitř zůstal zaklíněný a zraněný řidič

Richard Beneš1 minuta čtení4. 11. 2024, 7:00
Auto prorazilo na mostu zábradlí a skočilo hluboko pod úrovní vozovky. Uvnitř zůstal zaklíněný a zraněný řidič
Auto prorazilo na mostu zábradlí a skočilo hluboko pod úrovní vozovky. Uvnitř zůstal zaklíněný a zraněný řidič · Foto: Se svolením Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje

Osobní auto značky VW prorazilo na mostku kovové zábradlí a spadlo z výšky několika metrů pod úroveň vozovky. Nehoda se stala v neděli ráno na silnici u Hrozňatova na Chebsku. Ve vozidle zůstal zaklíněný řidič.

„Chebští hasiči muže vyprostili a předali posádce záchranné služby. Na jejich žádost poté připravili poblíž místa nehody prostor pro přistání vrtulníku. Auto bylo částečně ve vodním toku, bylo tak nutné zabránit úniku provozních kapalin do vody. Kolegové drážní hasiči následně auto svým vyprošťovacím speciálem dostali havarované auto zpět na vozovku,“ uvedl k havárii mluvčí hasičů Martin Kasal.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Podnikatel z Karlovarska proměnil CHKO Třeboňsko v nelegální skládkuSpolečnost

Podnikatel z Karlovarska proměnil CHKO Třeboňsko v nelegální skládku

Odpad z atrakce Svět obrů v Chlumu u Třeboně nekončí v popelnicích, ale na nelegální skládce uprostřed chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Nákladní auta ho tam vozí prakticky obden, na místě ho vysypou a postupně ho navážejí do hlubokých děr. Když se tam úřady snaží dostat, narazí na zamčenou bránu, "ztracené" klíče a firmy, které si mezi sebou přehazují odpovědnost. Případ nyní řeší i Česká inspekce životního prostředí.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook