úterý 2. června 2020 Jarmil

Na Rolavě dnes hrají Cajk, zítra přijede Prokop, Andršt a Hrubý

Ostrůvek karlovarského koupaliště Rolava nabídne druhou sérii pokoronavirových koncertů. Startuje se dnes v podvečer, a protože platí stále vládní nařízení, tak je počet vstupenek a návštěvníků koncertu omezen na rovnou stovku.

„Dnešní večer bude patřit kapele Cajk, která má kořeny v Lokti a pahýly v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Hrají blues, soul, rock a funky. Někdy hrají hodně nahlas a jindy zase méně nahlas,“ říká s úsměvem pořadatel akce Vladimír Suchan, který tři koncerty na ostrůvku koupaliště pořádal už během uplynulého víkendu.

Sobotní večer bude patřit třem legendám české rockové scény a to konkrétně Michalu Prokopovi, Luboši Andrštovi a Janu Hrubému.

„Ani jednoho z této trojice asi není třeba hudebnímu publiku nijak zvlášť představovat a tak jen dodávám, že toto trio hraje od 18 hodin. Stejný začátek platí i pro dnešní a nedělní závěrečný koncert,“ doplňuje majitel pořádající agentury Vlny s tím, že počet vstupenek na každý koncert je omezen vládním nařízením, které povoluje pořádat kulturní akce s maximálním počtem 100 osob.

A pokud si chcete zajít na muziku i v neděli, tak na vás na ostrůvku bude čekat polsko-kubánská vokalistka Yvonne Sanchez, kterou zdobí medově sametový hlas.

„Yvonne koncertuje po celém světě a interpretuje jak jazzové standardy a brazilskou hudbu, tak soulové autorské skladby,“ dodal Vladimír Suchan.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto facebook Petr nebo Pavel

Štítky koncert, omezení, Rolava, Karlovy Vary, koupaliště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.