Dnes, 11:54
Pracovník externí firmy dnes v Chebu utrpěl těžké zranění, když ho zasáhla elektřina z trakčního vedení na železnici. Zraněného muže ošetřili záchranáři a předali letecké záchranné službě, která ho přepraví do Prahy na popáleninové centrum Fakultní nemocnice Vinohrady.
Nehoda se stala na chebském vlakovém nádraží. „Došlo k úrazu muže, ročník 1990. Zásah elektřiny u něj způsobil popáleniny druhého až třetího stupně,“ informoval mluvčí krajské záchranné služby Radek Hes.
Provoz na nádraží byl dočasně zastaven. Po 10:45 byl provoz obnoven kromě místa, kde se nehoda stala a kde se nadále vyšetřují okolnosti zranění, doplnil mluvčí krajských hasičů Patrik Žižka. U nehody zasahovali tři jednotky hasičů.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám