pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "volby"

Vláda Karlovarského kraje nebyla zvolena ani na třetím zasedání zastupitelů

Poslanci zvolení do zastupitelstva Karlovarského kraje v říjnových volbách stále ukazují svoji neschopnost dohodnout se a sestavit nové vedení kraje. Ustavující zasedání zastupitelstva bylo dnes už potřetí přerušeno.

Jednání o koalici v Karlovarském kraji zatím nemají řešení

Jednání o koalici v Karlovarském kraji opět narazila na odlišné personální představy jednajících stran. ODS, která je součástí bloku pěti zastupitelů spolu s KDU-ČSL a Jitkou Pokornou zvolenou za SNK1, znovu odmítla nabídku mít prvního náměstka a...

Volba nového hejtmana a vedení Karlovarského kraje se opět nekonala

Nově zvolení zastupitelé Karlovarského kraje opět konstatovali, že se nedohodli na složení vládnoucí koalice a podruhé své zasedání přerušili. Přestávka bude trvat další týden.

Jednání o koalici v Karlovarském kraji budou pokračovat

Patová situace při jednání o koalici v Karlovarskén kraji zatím neskončila. Ani na čtvrtečním pokračování ustavujícího zastupitelstva asi nebude zvoleno nové vedení kraje. Jednání bloku 21 zastupitelů s koalicí ODS a KDU-ČSL mají pokračovat v pátek,...

PSALO SE V ROCE 1989: Jsme svědky hlubokého, někde i bolestného procesu obrody socialismu

O čem psaly noviny před jednatřiceti lety? Den po 17. listopadu 1989? Pokud si myslíte, že byl tisk plný demonstrace, jste na omylu. Drbna omrkla některé dobové titulní stránky a nestačila se divit.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "volby"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "volby"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.