středa 23. září 2020 Berta

Vyhledávání

Nalezené články: "vězení"

Sedmatřicetiletý muž naboural do stanu s automaty úmyslně

V úmyslu vzít si život vjel v pravé poledne do velkoplošného stanu na karlovarském Dolním nádraží opilý a zdrogovaný řidič. Po činu začal utíkat a před policisty skočil do řeky Ohře.

Peníze kradla systematicky a to i v době vyhlášení nouzového stavu

Čtyřiatřicetiletá žena pracovala jako vedoucí prodejny v Chebu, kde neodvedla tržbu do banky a peníze si nechala pro svou potřebu. Následně začala krátit odvody z tržeb. Vše začalo na jaře, kdy byl v České republice vyhlášen nouzový stav.

Pro návštěvníky máme dárek, říká majitel Parku Mirakulum Jiří Antoš a odhaluje novinky

Místo Velikonoc polovina května – brány Parku Mirakulum se letos kvůli covid-19 a s ním spojenými vládními opatřeními otevřely s měsíčním zpožděním. Koronaviru navzdory ale sezona probíhá nad očekávání, a protože meteorologové předpovídají teplé...

Babičce sebral bankovní karty a vybral z nich 170 tisíc korun

Jednatřicetiletý muž z Jáchymova navštívil příbuznou jednaosmdesátiletou ženu v jejím bytě v Ostrově. Prohledal ji byt, našel kreditní a úvěrovou kartu, ze kterých začal vybírat peníze. Nyní může jít až na pět let do vězení.

Sněmovna chce zakázat klecové chovy slepic v Česku od roku 2027

Sněmovna schválila zákaz klecových chovů slepic od roku 2027. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) byl proti, neboť chce zákaz prosadit nejdříve v Evropské unii. Rada EU se má návrhem zabývat v pondělí, poznamenal. Sněmovna dnes v doprovodném...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vězení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vězení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.