úterý 18. května 2021 Nataša

Vyhledávání

Nalezené články: "parkoviště"

Nevzhledná čtvrť v okolí chodovského nádraží se výrazně promění

Další velké změny se v blízké době dočká okolí vlakového nádraží v Chodově na Sokolovsku. Ještě před zahájením výstavby nového vlakového nádraží připravila radnice navazující projekty. Těmi jsou hlavně nové chodníky i úprava okolí.

Fandit můžete před halou, extraligový klub otvírá autokino

Volejbalisté Karlovarska hrají dnes třetí finálový duel proti Jihostroji České Budějovice. V sérii hrané na tři vítězná utkání vedou 2:0 a mohou rozhodnout o mistrovském titulu. Klub otvírá pro své fanoušky autokino před halou míčových sportů.

Blokové čištění města začne zítra ráno, nezapomeňte přeparkovat svá vozidla

První čtvrtí Karlových Varů, kde bude prováděno blokové čistění, je Růžový Vrch. Zítra ráno kolem osmé hodiny sem dorazí technika i pracovníci úklidu. Večer je pak v plánu mytí části lázeňského centra krajského města.

Parkoviště není závodní dráha, po havárii opilého mladíka chce radnice situaci jednou provždy vyřešit

Odstavná plocha u fotbalového hřiště v Chodově láká nejednoho mladého řidiče, který se zde pokouší se svým vozem o pár triků. Na tuto neoficiální závodní dráhu jezdí zasahovat policie i několikrát do týdne. Vedení města už došla trpělivost a chce...

Za odtah vozidla nemusí platit pouze lidé v karanténě nebo izolaci

V Karlových Varech začne po Velikonocích blokové čištění města. To bude podle náměstka primátorky Petra Bursíka probíhat standardním způsobem a v plném rozsahu. Proto je třeba, aby řidiči dbali dopravního značení a včas přeparkovali svá vozidla.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "parkoviště"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "parkoviště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.