pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "Policie"

Opilá žena narazila do auta na křižovatce. Hrozí jí až rok vězení

Až jeden rok vězení hrozí osmačtyřicetileté ženě, která způsobila na začátku ledna dopravní nehodu, když nedobrzdila na křižovatce a narazila do stojícího auta. Při dechové zkoušce, kterou provedli přivolaní policisté, žena nadýchala přes dvě...

Netflix i HBO GO cílí na mladé seriály o teenagerech, pro starší publikum chystají kriminálky

Seriály o mladých, krásných a bohatých už nejsou dávno jen výsadou produkce USA, dvě novinky Netflixu o zlaté mládeži pocházejí z Mexika a z Německa. Příznivci detektivek se můžou přesunout do Velké Británie, kde na ně čekají neobjasněné případy.

Muž chtěl peníze od rodičů. Hrozil, že jim zapálí dům

Vězení hrozí muži, který opakovaně vyhrožoval svým rodičům. Požadoval od nich peníze a hrozil, že je usmrtí nebo jim zapálí dům, pokud finance nedostane. Kromě toho ničil jejich majetek.

Opilý cizinec nadýchal bezmála čtyři promile. Hrozí mu vězení

Trest odětí svobody až na jeden rok hrozí muži, který usedl za volant auta pod vlivem alkoholu. V ulicích Aše se zasekl na obrubníku a poté nadýchal hodnotu 3,63 promile.

V Karlovarském kraji zemřelo loni při nehodách 15 lidí, což je více než v roce 2020

V Karlovarském kraji zemřelo v roce 2021 při dopravních nehodách na silnicích 15 lidí, v roce 2020 to bylo 11 obětí. Také nehod v loňském roce přibylo, policie jich eviduje 2466, což bylo o 238 více než předloni. Vyplývá to z přehledu, který dnes...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.