pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "Kraslice"

Výrobce hudebních nástrojů Amati Denak jde do prodeje

Výrobce hudebních nástrojů Amati Denak v Kraslicích jde do prodeje. Světoznámá firma je od loňského září v insolvenci, je ale stále v provozu i když omezeném. Minimální nabídková cena nebyla stanovena, odhadní cena závodu je 131,6 milionu Kč. O...

O děti zdravotníků, policistů a hasičů se postarají v sedmi školách

Na základě krizového opatření vydaného vládou České republiky rozhodl hejtman Karlovarského kraje Petr Kubis (ANO) o aktivaci celkem 7 školských zařízení v regionu, která budou zajišťovat péči o děti zdravotníků, zaměstnanců bezpečnostních sborů,...

Za noční bitku hrozí agresorům až deset let za mřížemi

K incidentu mezi náhodně procházejícím mužem a dvěma mladíky došlo v Kraslicích na náměstí. Po slovní rozepři mladíci čtyřiačtyřicetiletého muže fyzicky napadli a ten následně skončil v nemocnici.

Půjčoval si peníze jménem své matky, ta o tom nevěděla

Pětatřicetiletý muž si půjčil peníze jménem své matky i známého. Ti o tom ovšem neměli vůbec tušení. Celkem způsobil škodu za více než 130 tisíc. Splátky totiž neplatil.

Vzal do ruky šroubovák a obešel auto. Nechal na něm třímetrový škrábanec

Omylem zaparkoval svůj vůz na placeném stání, když se po několika hodinách vrátit, zjistil, že je jeho vůz lehce zašpiněný. Kdoví, co se honilo devětadvacetiletému muži v hlavě, nicméně popadl šroubovák a poškrabal vedle stojící vůz Škoda.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Kraslice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Kraslice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.