úterý 18. května 2021 Nataša

Vyhledávání

Nalezené články: "údržba"

Modernizace průsečné křižovatky běží za plného provozu, dopravu řídí semafory

Přestavba křižovatky u sokolovské čerpací stanice ONO je v plném proudu. Po přípravných akcích zde došlo k omezení provozu a projíždějící řidiči se musejí obrnit trpělivostí. Provoz je totiž ze čtyř stran řízen semafory a tvoří se kolony.

Opravy krajských silnic letos spolykají půl miliardy korun

Finančně nejnáročnější letošní opravou bude rozšíření silnice Lom – Podstrání na Sokolovsku, které je odhadováno na devadesát milionů korun. V červnu má pak být podle náměstka hejtmana Jana Bureše (ODS) definitivně dokončen obchvat Mariánských Lázní.

Vlaky mezi Karlovými Vary a Bečovem nad Teplou nahradí autobusy

Cestující se na zmíněné trati musejí připravit na týdenní výluku, která má začít 10. května. Informovala o tom Jana Pavlíková, mluvčí Karlovarského kraje s tím, že doprava bude zajištěna náhradními autobusy.

Dopravu v kraji komplikuje husté sněžení, někde se stojí v kolonách

Silnice na území Karlovarského kraje pokryl sníh. Celonoční sněžení komplikuje dopravu na několika místech přímo v Karlových Varech a problémy jsou i na silnicích ve směru do Prahy a na Plzeň. Silničáři jsou v terénu celou noc.

Návrat motorkářů na silnice po zimní pauze je podle odborníků kritickým obdobím

S příchodem jara naplno začala motorkářská sezona. Motocyklisté přitom dlouhodobě patří ke zranitelným skupinám silničního provozu, loni byli účastníkem 3233 dopravních nehod, což je meziročně asi o šest procent méně. Motorkáři zavinili 60 procent z...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "údržba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "údržba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.