pondělí 13. července 2020 Markéta

Za prodej pervitinu hrozí šestačtyřicetileté ženě pět let za mřížemi

Během deseti měsíců prodala žena drogu pervitin v téměř 230 případech. Z prodeje získala několik desítek tisíc korun. Nyní čeká na soud, který ji může poslat do vězení.

Prodejem drogy pervitin se pravděpodobně chtěla živit šestačtyřicetiletá žena z Karlových Varů. Ta měla podle kriminalistů v období od začátku května roku 2019 do února letošního roku pravidelně v několika případech prodávat drogu pervitin. „Zjistili jsme, že během deseti měsíců žena prodala drogu v téměř 230 případech. Poskytovala ji několika lidem z Karlovarska. Někteří byli doslova velkoodběrateli,“ uvedla mluvčí Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje Eva Valtová s tím, že se žena prodejem drogy obohatila o několik desítek tisíc korun.

Kriminalisté z druhého oddělení obecné kriminality v Karlových Varech zahájili její trestní stíhání a obvinili ji ze spáchání zvlášť závažného zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. „V případě prokázání viny obviněné ženě hrozí až pětiletý trest odnětí svobody,“ dodala Eva Valtová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky policie, vězení, drogy, Karlovarsko, pervitin

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.