Počasí dnes-1 °C, zítra0 °C
Pondělí 10. února 2025  |  Svátek má Mojmír
Bez reklam

Muž ze Sokolova se mstil sousedům ze sídliště. Poškrábal jim zaparkovaná auta, škoda přesáhla 170 tisíc

Sedmapadesátiletý muž ze Sokolova se koncem minulého roku nepohodl se svými sousedy. Namísto smířlivé domluvy se spor rozhodl vyřešit po svém - poničil jim auta, která parkovala před panelovým domem. Svým řáděním způsobil škodu za téměř 170 tisíc korun. 

Do merku muži padla celkem čtyži vozidla. „V druhé polovině prosince nejdříve poničil zaparkované vozidlo značky Škoda. Na dveřích a blatníku vytvořil několik různě dlouhých vrypů. Stejným způsobem poničil i zaparkovaný osobní automobil značky Volkswagen, na kterém vytvořil také několik vrypů," popsal policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

V průběhu ledna se na osudné parkoviště vrátil. Na konto si připsal další dvě vozidla, na obou vytvořil několik vrypů vlnkovitých tvarů. Celkem způsobil škodu za přibližně 170 tisíc korun. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na jeden rok, doplnil Kopřiva.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Sokolovsko, krimi, škoda, auto, sousedské spory

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Muž ze Sokolova se mstil sousedům ze sídliště. Poškrábal jim zaparkovaná auta, škoda přesáhla 170 tisíc  |  Krimi  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.