St 26. 8. 2026Luděk
Doprava

Opilý řidič vozu značky Audi způsobil nehodu tří osobáků. Na místě přišel o řidičský průkaz

Richard Beneš1 minuta čtení3. 11. 2024, 18:00
Opilý řidič vozu značky Audi způsobil nehodu tří osobáků. Na místě přišel o řidičský průkaz
Opilý řidič vozu značky Audi způsobil nehodu tří osobáků. Na místě přišel o řidičský průkaz · Foto: Se svolením Policie České republiky

Nehodu tří automobilů způsobil třiadvacetiletý řidič vozu značky Audi v Aši na Chebsku. Jak se vzápětí ukázalo, mladí motorista boural pod vlivem alkoholu. Na místě přišel o řidičský průkaz a policisté mu zakázali další jízdu.

„K dopravní nehodě došlo tak, že třiadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Audi jedoucí ulicí Okružní ve směru z ulice Selbská zřejmě nepřizpůsobil rychlost a narazil vpravo do zadní části zaparkovaného vozidla značky Peugeot. To bylo vlivem nárazu odraženo do dalšího zaparkovaného osobního automobilu značky Ford,“ popsal havárii mluvčí policie Jan Bílek.

Policisté u řidiče po dopravní nehodě provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,47 promile. Při nehodě způsobil její viník škodu za 300 tisíc korun. „Chebští dopravní policisté mu sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny mu tak hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodal mluvčí Jan Bílek.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Stačí vyrazit do lesa a vyfotit mraveniště. Pomoci můžete vědcům z celé EvropySpolečnost

Stačí vyrazit do lesa a vyfotit mraveniště. Pomoci můžete vědcům z celé Evropy

Chodíte rádi do přírody? Chcete se při svých túrách a výletech zábavnou formou zapojit do velkého vědeckého projektu, který aktuálně probíhá napříč celou Evropou? Monitorujte společně s vědci kupy lesních mravenců, které při svých cestách objevíte.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněSpolečnost

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook