sobota 21. května 2022 Monika

Řidič autobusu uvízl uprostřed silnice při otáčení. Vysloužil si pokutu

Do nepříjemné situace se dostal řidič autobusu, který uvízl uprostřed silnice. Stalo se mu to, když se otáčel. Podle policie měl zároveň najet do sloupku a vyvrátit ho. Při události se nikdo nezranil a řidič dostal od hlídky pokutu.

Událost se stala na Karlovarsku 10. května dopoledne. Řidič autobusu se dostal do potíží na silnici č. I/13 poblíž Damic. „K nehodě mělo dojít tak, že třiapadesátiletý řidič autobusu značky Mercedes jedoucí ve směru od Stráže nad Ohří do Ostrova se měl začít přibližně 200 metrů za odbočkou na Horní Hrad s autobusem otáčet. Při otáčení měl levým zadním kolem najet na směrový sloupek, který vyvrátil. Následně došlo napřič komunikace k uvíznutí autobusu,“ popsala policejní mluvčí Kateřina Pešková

Při nehodě se nikdo nezranil. Policisté na místě provedli zkoušku na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem. Škoda na autobusu byla odhadnuta na 11 tisíc korun.

Nehoda autobusu na Karlovarsku. Foto: Policie ČR

„Policisté z dopravního inspektorátu tento přestupek vyřešili příkazem na místě, tedy pokutou pro třiapadesátiletého řidiče,“ dodala Pešková. 

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky policie, řidič, autobus, nehoda, pokuta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.