sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Sedmdesátiletý řidič autobusu poškodil 11 zaparkovaných aut

Kuriózní nehoda se odehrála v nočních hodinách v Chebu. Řidič autobusu zřejmě jel rychleji, než stav vozovky dovoloval. Vůz přestal ovládat a postupně narazil do řady zaparkovaných automobilů, tím způsobil škody přes jeden milion korun.

Nehoda se odehrála včera v půl jedenácté večer, sedmdesátiletý řidič autobusu podle všeho nepřizpůsobil rychlost stavu komunikace. Vjel na travnatý pás a poté narazil do několika zaparkovaných vozidel.

„Nárazem měl poničit jedenáct zaparkovaných osobních automobilů a tím způsobit škodu předběžně odhadnutou na částku přesahující jeden milion korun. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Na místě policisté podrobili řidiče dechové zkoušce, ta vyšla s negativním výsledkem. „Policisté z dopravního inspektorátu tento přestupek vyřešili příkazem na místě, tedy pokutou,“ dodal mluvčí

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky doprava, nehoda, Cheb, autobus, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

cenda kratky

Frantisku Baresi! byl sjem taky mlady a mizna ve tvem veku a kdyz jsem videl 50tnika uz jsem si mylsela at se uhne a neprekazi dnes mi je 68 jezdil s nadrozmerem buldozery bagi a vidim na silnici tak ridice co maji opravneni rid. opravneni a casto jsou to mladi co bouraji stari si nedovoli nejtit na prohlidku nemit vse v poradku v dokladech a zamestnavatel by byl pod velmi neprijemno sankci tak procis od tebe trochu toho mozna pochopeni citu a promin co jsi doakzal ty co ridis ty

středa, 13. ledna 2021, 18:04

František Bareš

Tak ten asi neví jestli chce na malou nebo na velkou a nebo řídit autobus.

středa, 13. ledna 2021, 17:34

Karel Stryček

karel to si piš že ji měl bez prohlídky a profesního prukazu mu opravdu autobus nikdo nesvěří

středa, 13. ledna 2021, 16:42

Karel Ševčík

A co platná lékařská prohlídka?????

středa, 13. ledna 2021, 15:33

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.