pátek 12. srpna 2022 Klára

Vyhledávání

Nalezené články: "zloděj"

Rychlá spravedlnost, krátce po krádeži v casinu putoval zloděj rovnou do vězení

Spravedlnost velmi rychle dohnala padesátiletého muže, který kradl v prostorách casina na Sokolovsku. Na vynesení verdiktu nečekal po dopadení ani 14 dní a putoval rovnou do věznice.

Ukradl dřevo za 600 tisíc. Teď mu hrozí až pětiletý trest

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání pětadvacetiletého muže z Plzeňska za to, že prodával dřevo, které mu nepatřilo. Během letošního února si několika třemi krádežemi přišel na zhruba 600 tisíc korun. V případě prokázání viny mu nyní...

Muž odmontoval a ukradl čtyři kola ze dvou vozidel. Hrozí mu dva roky vězení

Třicetiletý muž z Chebska v polovině května letošního roku odmontoval celkem čtyři kola z nových osobních automobilů stojících v odstaveném nákladním vlaku. Při demontáži kol navíc oba vozy poškodil. Způsobil škodu za téměř 50 tisíc korun.

Kuriozní krádež objasněna. Zloděj očesal auta na nákladním vlaku, hrozí mu až dva roky za mřížemi

Policistům z Mariánských Lázní se podařilo objasnit kuriozní krádež, ke které došlo zhruba před měsícem na jednom vlakovém nádraží na Chebsku. Zloděj tam z nových vozů na nákladním vlaku ukradl kola. Policistům se zloděje podařilo velmi rychle...

Policie pátrá po dvojici mužů. Mohou pomoct s vyšetřováním vloupání

Karlovarští policisté pátrají po dvojici mužů, jejichž pohyb se podařilo zachytit během vyšetřování vloupání do rodinného domu v Jenišově u Karlových Varů. Dvojice se v době krádeže nacházela poblíž domu a mohla by pomoct s vyšetřováním.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zloděj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zloděj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.