sobota 28. listopadu 2020 René

Vyhledávání

Nalezené články: "politika"

Hejtmankou Karlovarského kraje by mohla být Oľga Haláková

Povolební vyjednávání o sestavení vládnoucí koalice v nejmenším českém kraji je snad u konce. Po pátečním jednání takzvané Koalice pro změnu se zastupitelským klubem K5 bylo zveřejněno, že došlo k dohodě.

Vláda Karlovarského kraje nebyla zvolena ani na třetím zasedání zastupitelů

Poslanci zvolení do zastupitelstva Karlovarského kraje v říjnových volbách stále ukazují svoji neschopnost dohodnout se a sestavit nové vedení kraje. Ustavující zasedání zastupitelstva bylo dnes už potřetí přerušeno.

Volba nového hejtmana a vedení Karlovarského kraje se opět nekonala

Nově zvolení zastupitelé Karlovarského kraje opět konstatovali, že se nedohodli na složení vládnoucí koalice a podruhé své zasedání přerušili. Přestávka bude trvat další týden.

Krajskou koalici složenou z deseti subjektů se stále nepodařilo podepsat

V Karlovarském kraji měla vzniknout koalice, která se jednoznačně vymezila proti vládnutí s vítězem voleb hnutím ANO. Snahy o její dokončení a ustavení vládnoucí většiny se ale stále nedaří dotáhnout do konce, neboť se strany nejsou schopny...

Jednání o koalici pokračují, jméno hejtmana stále není dojednáno

Ustavující zasedání zastupitelstva Karlovarského kraje bylo ve čtvrtek přerušeno na sedm dní. Během nich má být dokončeno jednání o budoucí vládě v našem kraji. O ní jedná uskupení blok 21 s poslanci ODS a KDU-ČSL.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "politika"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "politika"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.