středa 25. listopadu 2020 Kateřina

Vyhledávání

Nalezené články: "loupež"

Štědrovečerní pohádka je klasikou skoro třicet let. Ta letošní se odehrává v Západních Tatrách

Také tento rok se lidé mohou těšit na nové pohádky o vánočních svátcích. Česká televize tradičně na Štědrý den uvede novou pohádku s názvem O vánoční hvězdě, ve které se Vojta Kotek dozví, jak mocná je láska. Vedle štědrovečerní pohádky poběží na ČT...

Agresivní muž oslovil projíždějícího cyklistu, následně ho zmlátil a oloupil o bicykl

K incidentu došlo před jedním z chebských obchodních domů. Nic netušícího dvaatřicetiletého muže oslovil o tři roky mladší muž. Po krátkém rozhovoru ale cyklistu fyzicky napadl a zranil. Policisté již útočníkovi sdělili obvinění z loupeže.

Za uloupený telefon může přijít hodně tvrdý trest

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou mužů ve věku 18 a 22 let, které obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Oba tak mohou jít až na deset let do vězení.

Hrál si na vymahače, skončil ve vazbě a hrozí mu deset let vězení

Sedmatřicetiletý muž se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou a vydal se vymáhat peníze své kamarádky. Údajného dlužníka přepadl v jeho bytě, sbil ho a oloupil. Karlovarští kriminalisté již samozvaného vymahače obvinili ze zločinu loupeže a...

Devětatřicetiletý muž neunesl rozchod a za pronásledování přítelkyně přišel odchod do vazby

Déle než rok vyhrožoval a omezoval svobodu svojí bývalé přítelkyně muž ze Sokolova. Několikrát ji odcizil telefon a kabelku a dokonce se několikrát vypravil do jejího bytu. Za toto jednání mu hrozí deset let za mřížemi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "loupež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "loupež"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.