neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "dráha"

Stavba městského bazénu dostává v Chebu reálnější obrysy

Vedení Chebu začíná s přípravou záměru vybudování krytého plaveckého centra. Mělo by mít jak klasický plavecký bazén s minimálně šesti drahami, tak i relaxační a volnočasovou část včetně prostoru pro děti a saunového centra.

Na karlovarském koupališti Rolava dojde ke zvýšení bezpečnosti

Areál jediného přírodního koupaliště v Karlových Varech se stává útočištěm nepřizpůsobivých obyvatel, dochází tam ke konfliktům a vedení města si je vědomo, že bezpečnostní situace tam není úplně v pořádku.

Jak na výběr mobilního operátora

čtvrtek, 27. srpna 2020, 20:00Společnost

Jak na výběr mobilního operátora

Mobilní telefon a s ním spojené volání, smskování či využívání mobilních dat se stalo běžnou součástí našich životů. Čas od času každý z nás zvažuje, zda je rozsah využívaných služeb dostatečný, kvalitní a za férovou cenu. Výsledkem může být...

Pendolino do Karlových Varů zamíří poprvé už tuto sobotu

Do krajského města začne rychlovlak jezdit pravidelně od 1. září. V sobotu se ale tento moderní rychlovlak představí obyvatelům kraje ukázkovou jízdou s možností komentované prohlídky na Horním nádraží v Karlových Varech.

Skákat může jakýkoliv králík, hlavně ho to musí bavit, říká trenérka králičího hopu

Devatenáctiletá Kateřina Baštová se králičímu hopu věnuje už téměř devět let. Začátky ale byly těžké, jelikož králičí hop nebyl v Česku příliš rozšířený. „Speciální překážky nebyly k dostání, takže jsem si vypomáhala třeba květináči. Později jsem si...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dráha"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dráha"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.