sobota 23. ledna 2021 Zdeněk

Energie chce zapomenout na zápas v Boleslavi a předvést obětavý týmový výkon

Hokejisty Karlových Varů čeká zápas s Vítkovicemi. Ty dokázala Energie v prvním letošním vzájemném měření sil porazit a úspěch slavili Západočeši dokonce na severní Moravě. Dnes mají šanci výhru zopakovat, k čemuž jim může pomoci i výhoda domácího prostředí.

„Tak nějak asi víme, co tady budou chtít Vítkovice předvádět, měly teď několik dobrých výsledků, uhrály poměrně dost bodů. Je to mužstvo na vítězné vlně a bude na našem výkonu, abychom dokázali vzdorovat a dokázali jsme být lepší než oni,“ řekl klubovému webu asistent trenéra Energie Tomáš Mariška.

Prvním předpokladem úspěchu Karlových Varů je zapomenout na poslední nepovedené utkání v Mladé Boleslavi. Tam Energie prohrála 11:4 a ukončila tak pětizápasovou šňůru výher.

„Po tom extrémně nepovedeném utkání v Boleslavi se musíme vrátit k tomu, co nás zdobilo před tímto zápasem. To je hlavně poctivá obrana a obětavý týmový výkon, to se nám bohužel v Boleslavi nepovedlo. Bez toho nemůžeme pomýšlet na nějaké lepší výsledky a lepší hru. Uděláme všechno pro to, abychom podali lepší výkon,“ pokračuje asistent karlovarského trenéra a dodává: „Připravíme se na to, abychom předváděli to, co jsme předváděli v těch předchozích zápasech, kdy jsme byli úspěšní. Vítkovice pro nás budou složitý soupeř, ale věřím, že to v domácích podmínkách zvládneme.“  

Dnešní utkání mezi HC Energií Karlovy Vary a HC Vítkovicemi se hraje v KV Aréně od 17:30 hodin. Ani na dnešní zápas není povolen vstup divákům. K dalšímu utkání odjedou hráči Karlových Varů v neděli do Zlína.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Stanislav Kotala

Štítky hokej, extraliga, Karlovy Vary, Energie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

František Pavelka

hlavně do brány nedávat brankáře s č.1

pátek, 27. listopadu 2020, 10:28

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.