So 22. 8. 2026Bohuslav
Krimi

I přes zákaz řízení a navíc pod vlivem drog si sedl za volant a řídil Avii

RRadka Bárová1 minuta čtení24. 10. 2020, 12:00
I přes zákaz řízení a navíc pod vlivem drog si sedl za volant a řídil Avii
I přes zákaz řízení a navíc pod vlivem drog si sedl za volant a řídil Avii · Foto: Ilustrační foto.

Karlovarští policisté kontrolovali čtyřicetiletého řidiče vozidla Avia. Lustrací vyšlo najevo, že řidič usedl za volant i přes zákaz řízení všech motorových vozidel a pod vlivem návykové látky.

To však nebyl jediný prohřešek, který policisté při silniční kontrole zjistili. Na výzvu se podrobil orientačnímu testu na přítomnost návykových látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na látku Amphetamin/Methamphetamin. Dále se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu. Takového jednání se navíc dopustil i přesto, že byl již v minulosti za takový čin odsouzen“, sdělila policejní mluvčí Eva Valtová.

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání proti čtyřicetiletému muži, který je obviněn hned z několika trestných činů, a to z ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži až tříletý trest odnětí svobody“, dodala Eva Valtová

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Archivní foto.Společnost

KOMENTÁŘ: 21. srpen 1968: Den, kdy se všechno po... kazilo

Srpen 1968 je jednou z nejhorších událostí našich dějin. Invaze sovětského svazu (říkejme ji třeba návštěva spřátelených vojsk) de facto znamenala anexi československého území, která utnula snahu o demokratizaci společnosti a liberalizaci ekonomiky a vytvořila hned tři ztracené generace, jejichž osud byl utopen v kombinaci útlaku a politických represí, udavačství, strachu, lhostejnosti a naprosto neefektivního centrálního plánování. Nabytá svoboda v roce 1989 pro tyto lidi paradoxně znamenala další životní zápletku.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněSpolečnost

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook