čtvrtek 29. října 2020 Silvie

Mladíkův teror už maminka s tatínkem snášet nezvládali

Rodiče žili se svým dvacetiletým synem v bytě v jedné menší obci na Karlovarsku. Syn si vynucoval, aby mu rodiče sloužili, verbálně i fyzicky je napadal a vyhrožoval násilím. V minulosti byl z bytu dokonce vykázán policejní hlídkou.

„Ani to ale nestačilo a mladý muž ve svém jednání pokračoval. Pod příslibem, že se bude chovat slušně, ho rodiče nechali dál žít ve společné domácnosti na Karlovarsku. Jejich podmínky však nerespektoval. Rodiče vulgárně urážel, křičel na ně a dožadoval se vydání finanční hotovosti, zapůjčení mobilního telefonu. Navíc chtěl, aby mu matka posluhovala. Když rodiče tak nechtěli učinit, měl jim navíc vyhrožovat násilím,“ popisuje smutný příběh policejní mluvčí Eva Valtová.

Na zdůraznění svých výhrůžek si měl nejméně v jednom případě pořezat horní končetinu. Svým jednáním ve svých rodičích vyvolal důvodnou obavu o svůj život a zdraví.

„Agresivita mladého muže se postupně stupňovala a své výhružky doprovázet tím, že demoloval zařízení bytu. Nejméně v jednom případě dokonce fyzicky napadnul svého otce,“ pokračuje dále policejní mluvčí.

Karlovarští kriminalisté proto zahájili trestní stíhání a mladíka obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí.

„Policejní komisař navíc podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného mladíka do vazby. Ten jej akceptoval a soudce Okresního soudu v Karlových Varech ho poslal do vazební věznice. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na osm let,“ dodala Eva Valtová.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky týrání, policie, rodiče, vazba, vězení, násilí, Karlovarsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Miroslav Janek

To by udělal jen jednou a dostal by tak přes držku , že by mu nezbyl ani jeden zub,bastard zasranej,to je ta dnešní výchova,všechno se jim dovolí a parchanti si pak dělají co chtěji

sobota, 26. září 2020, 12:12

Alena Sýkorová

Pokud byl "pouze" pod vlivem drog, tak je vazba samozřejmě na místě a je třeba jej odsoudit a zavřít s nařízeným odvykáním.

sobota, 26. září 2020, 09:46

Di Hejtmánková

Takto se chovají mladíci pod vlivem drog, nejčastěji pervitinu.

sobota, 26. září 2020, 09:05

Alena Sýkorová

Zřejmě psychicky nemocný člověk, schizofrenik nejspíše.

sobota, 26. září 2020, 00:08

Josef Nováček

Co si vychovali, to mají.

pátek, 25. září 2020, 19:25

Vendulka Pospíšilová

???? pominu že by to mohl být duševně nemocný člověk na začátku své diagnózy ~ pokud je psychopat apd.

pátek, 25. září 2020, 12:54

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.