Počasí dnes20 °C, zítra24 °C
Čtvrtek 20. června 2024  |  Svátek má Květa
Bez reklam

Paliva v Karlovarském kraji od minulého týdne zlevnila. Nejlevněji se tankuje na Sokolovsku

Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic Karlovarského kraje prodává v průměru za 38,13 Kč, před týdnem byl o 42 haléřů dražší. O 41 haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 36,23 Kč. Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o 1,39 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 5,43 Kč na litru méně.

Nejlevnější benzin v kraji prodávají na Sokolovsku, kde litr v průměru stojí 37,67 Kč. Nejméně platí za naftu motoristé na Chebsku, litr tam prodávají průměrně za 36,10 Kč. Nejvíc platí za benzin motoristé na Chebsku, kde za litr zaplatí průměrně 38,26 Kč. Nafta je v kraji nejdražší na Karlovarsku, litr se tam prodává průměrně za 36,40 Kč. Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 38,51 Kč za litr, u nafty 36,61 Kč.

Nejlevnější paliva natankují řidiči v Ústeckém kraji, kde je litr benzinu v průměru za 37,96 Kč. Naftu tam prodávají průměrně za 35,96 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 39,15 Kč. Nafta se tam tankuje za 37,99 Kč za litr. V sousedním Německu stojí podle serveru benzinpreis-aktuell.de srovnatelný typ benzinu průměrně v přepočtu 45,31 Kč. Za naftu zaplatí řidiči v přepočtu průměrně 40,88 Kč za litr.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky cena paliva, paliva zlevnila, pohonné hmoty

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Paliva v Karlovarském kraji od minulého týdne zlevnila. Nejlevněji se tankuje na Sokolovsku  |  Doprava  |  Zprávy  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.