So 29. 8. 2026Evelína
Zprávy

Muž se zranil při práci. Letět pro něj musel vrtulník z Prahy

Jakub Bartoš1 minuta čtení5. 6. 2023, 12:26
Muž se zranil při práci. Letět pro něj musel vrtulník z Prahy
Muž se zranil při práci. Letět pro něj musel vrtulník z Prahy · Foto: ZZS Karlovarského kraje

Vážné zranění dnes v Karlovarském kraji utrpěl čtyřicetiletý muž. Při práci mu na nohy spadly těžké schody. Na místo musela vyrazit Letecká záchranná služba z Prahy, která zraněného transportovala do nemocnice.

K incidentu došlo dnes dopoledne v obci Tři Sekery na Chebsku. Informovala o tom mluvčí karlovarských záchranářů Zdeňka Newiaková.

„Došlo k pádu těžkého kovového předmětu (schody) na dolní končetiny. Muž utrpěl středně těžká až těžká zranění,“ popsala mluvčí.

Pro čtyřicetiletého muže přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby v Praze. Zdravotníci muže ošetřili a transportovali do nemocnice. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
U letiště v Karlových Varech už funguje placené parkoviště pro cestujícíSpolečnost

U letiště v Karlových Varech už funguje placené parkoviště pro cestující

Na letišti v Karlových Varech cestujícím slouží odstavné parkoviště pro 137 aut. Stavba vyšla na 13,4 milionu korun včetně DPH. Elektronický rezervační systém i ceník parkování jsou dostupné na webu letiště.

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitkůSpolečnost

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitků

Chcete si užít den plný pohybu, zábavy a rodinné pohody? V sobotu 12. září 2026 se uskuteční už 7. ročník ČEZ Family Run Aquapalace Praha. Rekreační běh propojí sportovní zážitek s příjemnou rodinnou atmosférou a pestrým doprovodným programem. Účastníci navíc za dokončení sedmikilometrové trasy získají celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook