Počasí dnes20 °C, zítra24 °C
Čtvrtek 20. června 2024  |  Svátek má Květa
Bez reklam

Řidič popelářského auta nacouval do chodkyně. Vrtulník ji transportoval do nemocnice

Policisté vyšetřují nehodu, ke které došlo v pondělí ve Švabinského ulici v Sokolově. Řidič popelářského auta tam při couvání přehlédl chodkyni a najel do ní. Ženu z místa do nemocnice s vážným zraněním transportoval vrtulník.

K nehodě došlo kolem deváté hodiny ráno. „Šestapadesátiletý muž měl popelářským vozem nacouvat na chodník ke stanovišti kontejnerů na komunální odpad. Vyčkal, až jeho závozníci provedou vysypání dvou kontejnerů a poté se rozjel s vozidlem dopředu. Následně došlo ke střetu pravé přední boční části vozidla s devětaosmdesátiletou chodkyní, která se pohybovala pomocí chodítka. Poté měla žena upadnout na zem a došlo k jejímu přejetí vozidlem,“ popsal mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Žena zůstala pod autem zaklíněná. „Hasiči museli svozový vůz nadzvednout hydraulickým nástrojem, poté zraněnou chodkyni mohli vyprostit,“ uvedli krajští hasiči na facebooku.

Ženu z místa nehody s vážným zraněním do nemocnice transportoval vrtulník. V nemocnici se pak podrobila operaci. „Sokolovští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti,“ dodal mluvčí.

Ohodnoť článek

Foto HZS KVK

Štítky nehoda, sokolov, policie, hasiči, popelář

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Řidič popelářského auta nacouval do chodkyně. Vrtulník ji transportoval do nemocnice  |  Krimi  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.