Počasí dnes7 °C, zítra4 °C
Neděle 26. března 2023  |  Svátek má Emanuel

Totálně opilá žena nadávala hostům i personálu restaurace, nakonec skončila na zemi s rozbitým obličejem

Nejen hosty, ale i personál jedné restaurace v centru Karlových Varů slovně vulgárně napadala šedesátiletá žena, která byla viditelně silně pod vlivem alkoholu. Návštěva pohostinství pro ženu vůbec nedopadla dobře, nakonec totiž skončila s tržnou ránou v oblasti oka v péči lékařů.

Na základě oznámení vyjížděla hlídka městské policie do restaurace v centru města, kde se měla nacházet osoba, která se chovala nevhodně a byla vulgární na hosty i obsluhu. „Pravděpodobně alkoholem posilněná žena následovala hlídku před restauraci, kde se dobrovolně zúčastnila několikaminutového rychlokurzu společenské etikety o zásadách slušného chování. Ten se ukázal jako maximálně účinný. Strážníkům se za své chování omluvila a dodala, že půjde raději domů,“ informovala na svém webu karlovarské městská policie.

Chvályhodné rozhodnutí opilé ženy zcela jistě ocenili nejen všichni přítomní v restauraci, ale i strážníci. Jistou chůzí se tak vydala na cestu, která ale skončila ještě dřív, než začala. Po několika krocích totiž zakopla a upadala tak nešťastně, že si způsobila tržnou ránu v oblasti oka. Proto na místo strážníci přivolali posádku záchranné služby. „Provedená orientační dechová zkouška ukázala hodnotu přes dvě promile. Šedesátiletá žena byla převezena do nemocnice, a jak ukázal počet záznamů, nebyla pro záchranáře žádným nováčkem.“

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Městská policie Karlovy Vary

Štítky opilá žena, žena nadávala hostům restaurace, městská policie, zranění v obličeji, dvě promile alkoholu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.