pondělí 14. června 2021 Roland

Zvrhlík ukryl kameru do hotelové koupelny, chtěl si natáčet svou mladou kolegyni

Jednapadesátiletý zaměstnanec hotelu v Karlových Varech se vloupal do pokoje, kde bydlela jeho o sedmadvacet let mladší kolegyně. Do koupelny ji naistaloval malou kameru a objektiv namířil směrem ke sprchovému koutu. Mladá cizinka však na zařízení narazila, když si šla pro ručník.

S pomocí univerzální karty se dostal muž z Mariánských Lázní do pokoje své čtyřiadvacetileté kolegyně. Zálusk si dělal na snímky, na kterých by se mladá žena sprchovala. Proto bez jejího vědomí umístil minikameru přímo naproti sprchovému koutu. „Cizinka si ovšem nainstalovaného nahrávacího zařízení při manipulaci s ručníky všimla,“ uvedl stručně policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Amatérský kameraman si zadělal na pěkné problémy a může strávit až dva roky ve vězení. Obdobným chováním se před časem zabývali také kriminalisté v Chebu, kde se v obchodním domě Dragoun potloukal muž kolem dámských toalet. V nestřežený okamžik se pak schoval do jedné z kabinek a přes boční stěnu si natáčel nic netušící ženy při konání potřeby.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pexels/Karolina Grabowska

Štítky krimi, policie, kamera, Karlovy Vary, šmírování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.