Počasí dnes18 °C, zítra20 °C
Sobota 30. září 2023  |  Svátek má Jeroným
Bez reklam

O projektu

Karlovarská Drbna je v prvním z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz. Karlovarská Drbna je zpravodajským internetovým portálem v Karlovarském kraji s přesahem mimo region.

Funkce a obsah

Projekt Karlovarská Drbna plní základní funkci zpravodajského portálu zaměřeného na makrozpravodajství z Karlových Varů a nejdůležitější zprávy z Karlovarského kraje. Přináší aktuální informace ze všech sfér lidského života a čtenářsky vděčné rozhovory s lidmi, kteří se narodili v Karlovarském kraji, nebo k němu mají vztah.

Karlovarská Drbna umožňuje svým čtenářům vyjádřit svůj názor prostřednictvím blogů. Každý registrovaný uživatel má tak možnost popsat dění v okolí svýma očima.

Personální obsazení

Projekt KarlovarskáDrbna.cz vlastní společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Provozovatelem portálu je společnost TRIMA VARY, s. r. o., která je pro své čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Karlovarském kraji i mimo něj.

Tým internetového portálu KarlovarskáDrbna.cz pracuje pod autorským dohledem Libora Matouška. Šéfredaktorem portálu je Milan Harvánek. Pro detailnější přehled navštivte sekci https://karlovarska.drbna.cz/kontakty.html.

Cíl projektu

KarlovarskáDrbna.cz má ambici stát se moderním zpravodajským portálem v oblasti nových médií, který se bude zaměřovat na lokální zpravodajství a aktivní komunikaci se svými čtenáři a fanoušky.

Karlovarská Drbna se chce stát silnou konkurencí a protiváhou zavedených médií. Karlovarská Drbna chce být lídrem mezi regionálními online deníky v komunikaci s fanoušky na sociálních sítích.

Tiráž

Karlovarská Drbna je nezávislým internetovým deníkem přinášejícím svůj vlastní pohled na fungovaní našeho města a lidí v něm žijících. Na hlavní straně naleznete denně aktualizovaný obsah hlavních zpráv. Zprávy jsou doplněny o Rozhovory, respektive sekci Kauzy a Témata. Přivítáme jakékoli Vaše náměty, žádosti, a tipy např. na rozhovory se zajímavými lidmi, představení osobností, kterých si vážíte. Tipy posílejte na e-mail: redakce@karlovarskadrbna.cz.

Taktéž nás můžete kontaktovat na následujících profilech na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/Karlovarsk%C3%A1-Drbna-693610464415558/​
Instagram: https://www.instagram.com/karlovarskadrbna

Vytvořením vlastního profilu se Vám otevřou další možnosti, které náš portál umožňuje. Registrujte se, vytvořte si vlastní blog, vstupujte do diskuzí, přidávejte fotky. Prostě se bavte.

Kodex drbání a moje pravidla diskuse: https://karlovarska.drbna.cz/eticky-kodex.html

Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli
materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Karlovarské Drbně, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.


Autor a spolumajitel projektu, Libor Matoušek ml., vystupuje na webu pod přezdívkou Wolenby.

Copyright © Karlovarská Drbna, TRIMA NEWS s.r.o.

Štítky projekt, Karlovarský kraj, rozhovor, materiál, Facebook, Karlovy Vary, Instagram

O projektu  |  Karlovarská Drbna - zprávy z Karlových Varů a Karlovarského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.