neděle 5. dubna 2020 Miroslava

O projektu

Karlovarská Drbna je v prvním z regionálních zpravodajských webů projektu Drbna.cz. Karlovarská Drbna je zpravodajským internetovým portálem v Karlovarském kraji s přesahem mimo region.

Funkce a obsah

Projekt Karlovarská Drbna plní základní funkci zpravodajského portálu zaměřeného na makrozpravodajství z Karlových Varů a nejdůležitější zprávy z Karlovarského kraje. Přináší aktuální informace ze všech sfér lidského života a čtenářsky vděčné rozhovory s lidmi, kteří se narodili v Karlovarském kraji, nebo k němu mají vztah.

Karlovarská Drbna umožňuje svým čtenářům vyjádřit svůj názor prostřednictvím blogů. Každý registrovaný uživatel má tak možnost popsat dění v okolí svýma očima.

Personální obsazení

Projekt KarlovarskáDrbna.cz vlastní společnost TRIMA NEWS, s. r. o., která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Provozovatelem portálu je společnost TRIMA VARY, s. r. o., která je pro své čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Karlovarském kraji i mimo něj.

Tým internetového portálu KarlovarskáDrbna.cz pracuje pod autorským dohledem Libora Matouška. Šéfredaktorem portálu je Milan Harvánek. Pro detailnější přehled navštivte sekci https://karlovarska.drbna.cz/kontakty.html.

Cíl projektu

KarlovarskáDrbna.cz má ambici stát se moderním zpravodajským portálem v oblasti nových médií, který se bude zaměřovat na lokální zpravodajství a aktivní komunikaci se svými čtenáři a fanoušky.

Karlovarská Drbna se chce stát silnou konkurencí a protiváhou zavedených médií. Karlovarská Drbna chce být lídrem mezi regionálními online deníky v komunikaci s fanoušky na sociálních sítích.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.