sobota 28. listopadu 2020 René

Krimi

Nezvaného nocležníka prozradily zapomenuté osobní doklady

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednačtyřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání pokračujícího zločinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody.

Devětadvacetiletý muž vykradl restauraci, stopy chtěl zamaskovat založením požáru

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětadvacetiletého muže z Plzeňska, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže a poškození cizí věci. Muž je vyšetřován ve vězení, neboť ho už soud stihl poslat za mříže kvůli jiným krádežím.

Dokonale vypadající krádež se zadrhla až v samotném závěru

Pětatřicetiletý zloděj důkladně prohledal areál firmy v Chebu, a vše co se mu líbilo, nosil k přistavenému, rovněž kradenému, vozidlu. S tím ale nakonec nedokázal odjet, neboť vůz byl nepojízdný.

Žena předložila úřadu zfalšovanou nájemní smlouvu, dávky pobírala neoprávněně

Chebští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání šestadvacetileté ženy z Františkových Lázní, kterou obvinili ze spáchání přečinu podvodu.

Osm set tisíc korun zaplatil muž jako zálohu na nákup šesti aut, která ale nikdy neviděl

Podvodníci ze Sokolovska oklamali důvěřivého muže z Vyškovska, když mu nabídli výhodnou koupi šesti vozidel značky Volkswagen. Auta ale nikdy nedodali a inkasovanou zálohu si nechali pro vlastní potřebu.

Ani desítky exekucí mu nezabránily v dalším půjčování peněz

Sokolovští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání zločinu podvodu. Na důvěřivci totiž vylákal půjčku ve výši jeden a půl milionu korun.

Jednapadesátiletý dealer vydělal stovky tisíc korun na pervitinu

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání jednapadesátiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Agresivní bezdomovci skončili v poutech, bohužel ne poprvé a určitě ne naposledy

Stížnosti na chování bezdomovců řeší strážníci karlovarské městské policie pravidelně. Většinou se jedná o známá individua, která si ze zásahu, postihu ani převozu na protialkoholní stanici do Sokolova, nic nedělají. Jenže svým chování...

Agresivní muž oslovil projíždějícího cyklistu, následně ho zmlátil a oloupil o bicykl

K incidentu došlo před jedním z chebských obchodních domů. Nic netušícího dvaatřicetiletého muže oslovil o tři roky mladší muž. Po krátkém rozhovoru ale cyklistu fyzicky napadl a zranil. Policisté již útočníkovi sdělili obvinění z loupeže.

Řidič nezvládl předjížděcí manévr, sjel ze silnice a čelně narazil do betonové propusti

K vážné dopravní nehodě došlo včera odpoledne na silnici mezi Horní Blatnou a Perninkem. Sedmadvacetiletý řidič tady utrpěl těžké zranění končetiny, se kterým byl převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.