čtvrtek 29. října 2020 Silvie

Krimi

Bezpečnostní bránu v obchodě zloděj podruhé oklamat nedokázal, tak ji vzteky rozmlátil

Sedmatřicetiletý muž z Aše vyrazil do obchodního domu ve Františkových Lázních, kde chtěl nakupovat bez placení. Poprvé byl úspěšný. Podruhé mu jeho záměr zhatila technika, obsluha prodejny a policie.

Podnikatel strhával čtyřem zaměstnancům zálohy na daně, úřadům je ale neposílal

Celkem se měl dvaačtyřicetiletý muž tímto způsobem obohatit až o 130 tisíc korun. Odvody měl přitom hradit pouze za čtyři pracovníky. Policisté mu již sdělili obvinění a hrozí mu tři roky vězení.

Maminky přišly řešit dětské spory fyzickým napadením

Nezvanou návštěvu měl ve svém bytě pětačtyřicetiletý muž z Horního Slavkova. Do jeho bytu totiž ve večerních hodinách vstoupila dvojice žen, která po hádce napadla jeho mladistvého syna.

Řidič nákladního auta táhl sraženého seniora za svým vozem

Nepozorný řidič nákladního vozu přehlídl při couvání na parkovišti seniora. Toho srazil tak nešťastně, že se muž zachytil o část vozu a násldně byl několik metrů vlečen za autem.

Jednatel dopravní společnosti chtěl podvést leasingovou společnost

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže ze Sokolova, kterého obvinili ze spáchání zločinu zpronevěry. Muž rozebíral a prodával tahače návěsů, které zakoupil na leasing. Ten ale neplatil.

I přes zákaz řízení a navíc pod vlivem drog si sedl za volant a řídil Avii

Karlovarští policisté kontrolovali čtyřicetiletého řidiče vozidla Avia. Lustrací vyšlo najevo, že řidič usedl za volant i přes zákaz řízení všech motorových vozidel a pod vlivem návykové látky.

Policie hledá svědky dopravní nehody, která se stala v Karlových Varech

Karlovarští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala v úterý dne 20. října 2020 kolem sedmé hodiny ranní v Karlových Varech - Dvorech, nedaleko dostihového závodiště.

Gang pěti dealerů drog pochytala na území Karlovarského kraje zásahová jednotka

Policisté v součinnosti s útvarem rychlého nasazení v neděli 11. října letošního roku zadrželi organizovanou skupinu pěti osob. Tři osoby české národnosti ve věku 35, 39 a 48 let a dva cizinci ve věku 46 a 49 let měli distribuovat ve velkém...

Opatrovník pravidelně okrádal svého svěřence, hrozí mu osm let vězení

Třiačtyřicetiletý muž si nechával pro svou potřebu invalidní důchod nesvéprávného muže, čímž mu způsobil škodu téměř sto čtyřicet tisíc korun. Kriminalisté ho obvinili ze zpronevěry.

Pozorná prodavačka odhalila dvě zlodějky dětských oblečků

V případě dvou čtyřicetiletých žen se nejednalo o žádné začátečnice. Obě už byly v minulosti za krádeže trestány a nyní jim hrozí až tři roky vězení.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.