pondělí 21. září 2020 Matouš

Krimi

Maminka s dcerou prožívaly chvíle hrůzy, táta je škrtil a vyhrožoval, že je zabije

Agresivní devětačtyřicetiletý otec navíc vyhrožoval i tchýni, že pokud něco ohlásí policii, zapálí jí chatu. Za své chování může jít do vězení až na čtyři roky.

Dvacetiletý mladík ukázal neznámé ženě svoji chloubu, ta na něj zavolala polici

Čtyřiatřicetiletou ženu nevyvedl exhibicionista staženými kalhoty z míry. Ta duchapřítomně vyndala mobilní telefon a přivolala policisty, kteří zjistili, že se muž na veřejnosti obnažoval již několikrát.

Naivní lupič odešel s prázdnou a možná půjde do vězení

Třiatřicetiletý muž se pokusil projet samoobslužnými pokladnami bez zaplacení. Zastavila ho ostraha, které se snažil utéct. Policistům už ale neutekl.

Dealera pervitinu sledovali kriminalisté dlouhodobě

Šestačtyřicetiletý muž prodával drogu na různých místech Karlovarska. Policisté ho sledovali už do září roku 2018 a celkem mu napočítali více než pět set případů prodeje návykové látky.

Řidič nadýchal necelé tři promile, v krvi měl alkoholu ještě více

Opilý řidič v Chodově neodhadl vzdálenost od zaparkovaného automobilu a při couvání do něj narazil. Přivolaní policisté provedli u muže dechovou zkoušku a nestačili se divit.

Pětice mužů rozpoutala peklo v ašské herně, hrozí jim dvanáct let vězení

Karlovarští kriminalisté vyšetřují případ těžkého ublížení na zdraví, kterého se měla dopustit pětice mužů v Aši. Pro všechny agresory si přišla zásahová jednotka.

Pozor na deštivé počasí, je příčinou mnoha dopravních nehod

Dopravní policisté z Karlovarského kraje vyjížděli k několika dopravním nehodám, jejichž příčinou bylo zejména nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky. Alkohol nebyl zjištěn u žádného z řidičů.

FOTO: Plameny zachvátily střechu rodinného domu, škody jdou do miliónů

Chvilku před půlnocí hlásili svědci požár balkonu rodinného domu v Ostrově na Karlovarsku. Plemeny se rychle šířily až na střechu domu. V budově se navíc mělo nacházet i několik osob. Do akce povolali hasiči hned devět jednotek.

Dealer si za pár měsíců vydělal téměř čtvrt milionu korun

Zhruba sedm měsíců prodával dvaatřicetiletý muž drogu pervitin. Tu distribuoval na Karlovarsku a minimálně v šesti případech ji prodal o šest let staršímu muži. Nyní mu hrozí vězení na dva až deset let.

Obrovská tragédie ve skateparku v Ostrově, uhořela tam dvanáctiletá dívka

V areálu skateparku v Ostrově na Karlovarsku dnes při požáru molitanu uhořela dvanáctiletá dívka. Novinářům to potvrdil starosta Ostrova Jan Bureš (ODS). Příčiny a okolnosti tragické události zjišťují kriminalisté, uvedl krajský policejní mluvčí...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.